Neden Evergreen

BİZİ SEÇMENİZ İÇİN NEDENLER

NEDEN EVERGREEN


NEDEN EVERGREEN?
Tarım sektöründe Dünya markası olma yolculuğunda unutulmaz olmaktı ilk hedefimiz. Yaprak dökmeyen, hep yeşil kalan ölmeyen bir ağaç gibi daima taptaze, her an ulaşılabilir, her an hatırlanabilir olmak için, Evergreen.

NEDEN GREEN GOURMET?
Markamızı “green gouerment” olarak belirledik. Dünya’nın geleceğinin yeşilde olduğu bilincinden hareketle, unutulmayan, eskimeyen bir melodi, bir şarkı olmasını arzu ettik, dillerde. Green gouerment markamız ile yeşilden gurme tadlar oluşturmak, damaklarda yeşilin lezzetini, zihinlerde “green gourmet”i bırakmak istiyoruz.

NEDEN TARIM TOPTAN?
İkinci markamız Tarım Toptan ile uzun vadede üreticilerimizin kooperatifleşmesini sağlayarak, özellikle küçük çiftçinin ürettiği ürünlerin gerçek değerini bulmasını sağlayacak organizasyonlar gerçekleştirmek istiyoruz.

EKOLOJİ POLİTİKALARIMIZ

  • Evergreen olarak toprak olmadığında, ürünün de olmayacağı  temel prensibiyle hareket etmekteyiz. Doğanın mucizevi döngüsünü korumak firmamız çalışanlarının öncelikli konuları arasında yer almaktadır. Ürün artıklarının gübreye dönüştürülmesi, temiz çevre, sıfır atık ana kültürümüz olarak benimsenmiştir.
  • Doğanın korunmasından başlayarak, doğadan beslenen hayvanların, çevrenin korunması, doğal kaynaklara sahip çıkılması, vahşi gübreleme ve sulamanın önüne geçilmesi şirket politikalarımız arasında yer almaktadır.
  • Tohumun toprakla buluşmasından başlayarak son tüketiciye kadar izlenmesi, kalite standartlarının sürdürülebilir olması, gıda güvenliği zincirinin takip edilmesi firmamızın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

Tecrübeliyiz

Tarımsal Alanlarımız 90%
Satışta Ürünlerimiz 80%
Müşterilerimiz 70%
Bizi Arayın