Hakkımızda

BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA

Evergreen, 35 yıllık tarımsal üretim, inovatif ürünler geliştiren, Türkiye’nin en büyük gıda pazarlama sektöründe bulunmakla birlikte, hizmet sektöründe yılların birikimini oluşturan bir firma olarak 2019 yılında doğmuştur.

Ülkemizin vizyonunun değişmesi, tekno-tarım kültürünün yaygınlaştırılması, tarımın öneminin daha anlaşılır hale gelmesi üzerine vizyoner bir değişikliğe ihtiyaç hissedilerek oluşturulmuş yeni bir yapılanmadır.

Geçmişin birikimi, tecrübesi ve gelişmelerin takip edilmesi amacıyla yola çıkılmıştır. İzmir merkezli firmamız, Amasya ilimizde 14 bin metrelik kapalı alanda depolama ve imalat çalışmalarına başlamıştır. Sektörün ihtiyacı olan ürünlerin boylanması, paketlenmesi, saklanması için en ileri teknolojiye sahibiz.   Kırklareli, Ankara ve Amasya başta olmak üzere ülkemizin değişik bölgelerinde üretim faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Türkiye’nin bir çok ilinde projeler gerçekleştirmiş, tarım politikaları konusunda öncülük etmiş, raporlar hazırlamış bir geçmişe sahibiz.

MİSYONUMUZ

Tarım sektöründe ilkeli, yaptığı çalışmalarda şeffaf, kaliteli, üreticinin, tedarikcinin ve tüketicinin güven duyduğu, tüm paydaşlarla işbirliği içinde uluslar arası stantartlarda ülkemizi temsil etmektir.

VİZYONUMUZ

Güvenilir ve sağlıklı ürünler yetiştirmek için teknolojik gelişmelere açık ve dinamik, tarımsal politikalar alanında Türkiye ve Dünya’da sektörde lider, plansız ekimlerden katma değer yaratacak inovatif ürünlerle yatırımları ve istihdamı arttırarak güvenilir ve takip edilir bir marka oluşturmaktır.

KURUMSAL POLİTİKALARIMIZ & DEĞERLERİMİZ

Türkiye’de ve Dünya’da en fazla üretilen ve tükelitilen soğan, patates ve sarımsak alanında üretim yapan aynı zamanda katma değer yaratan ürünlerin üretilmesi için yatırımlar yapan bir firmayız.

  • Green Gourmet markamız ile katma değer yaratan ürünler üretirken, Tarım Toptan markamız ile de tarlada üretim yapan çiftçimizin emeğinin karşılığını bulması için pazarlama yapmayı hedeflemekteyiz.
  • Üreticinin bilinçli olması, nitelikli ve kaliteli ürün alabilmesi için eğitim, bilgilendirme ve işbirliği içinde gerekli çalışmalaları yapmaktayız.
  • Ülkemizin belirli bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla Türkiye’ye örnek projelere imza atmış, kendi kendine yetmeyen köylerimizden ihracatçı çiftçiler çıkarmayı başardık.
  • Kurulduğumuz günden bu yana sektörümüzün lider firması olma yolunda, sürekli kendimizi geliştirmekte, tarımsal politikalar konusunda devletimizle işbirliği içinde çalışmalar yürütmekteyiz.
  • Tarımsal alanda ürettiğimiz ürünlerin ülkemize sağladığı katkının bilincinde, ihracatımızın Avrupa standartlarında olmasını sağlamak için tesislerimizde hassasiyetle paketlenmektedir. İhraç edilen ürünlerimizin sadece ekonomik değerini değil, ülkemizi Dünya’da tanıtmanın değerini ve gururunu da düşünerek ürünlerimizin güvenilir standartlarda ve  yüksek kalitede olmasına özen gösteririz.
  • Bu prensiplerle alanında deneyimli mühendis kadromuz,  bir yandan teknolojik gelişmeleri takip ederekken bir yandan da AR-GE çalışmalarımızla sürekli kendini yenilemekte, tüm personellerimiz hizmet içi eğitimlerle daha bilinçli hareket etmektedir.

Biz Neler Yapıyoruz?

Geri Dönüşüm
Geri Dönüşüm
Tüm ürünlerimiz ve atıklarımız geri dönüşüme uygun üretilmektedir.
Organik
Organik
Organik tarım üretimi ve organik tarımı destekleyen girişimlerin peşindeyiz.
Eko Sistem
Eko Sistem
Enerji dostu sistemlerimiz ve girişimlerimiz ile eko sisteme katkı sağlıyoruz.
Tarım
Tarım
Tarım üretiminin öncüsü olma hedefimiz ile, Tarımın öneminin farkında olduğumuzu gösterme hedefindeyiz.

Tecrübeliyiz

Tarımsal Alanlarımız 90%
Satışta Ürünlerimiz 80%
Müşterilerimiz 70%

Taze Ürünler

Ürünlerimiz gıda ürünleri olduğundan her zaman taze tutulmaya özen gösterilir.

Geniş Tarım Arazisi

Geniş tarım arazilerimiz ile, daha sağlıklı ve verimli üretim sağlamaktayız.

Vizyonumuz Var

Tarımın tekrar eskisi gibi ülkemizin önceliği olması için çalışmaktayız.

Deneyimimiz Var

35 yıllık deneyimimizle, bildiklerimizi toprağa yatırıyoruz.

Misyonumuz Var

Tarımda uluslararası standartlarda ülkemizi temsil etme misyonumuz…

Markalarımız Var

Green Gourmet, Tarım Toptan markalarımız ile, markamızı daha da büyütme hedefindeyiz.

Personelimiz Var

Toprağa yatırımın insandan geçtiğini bildiğimizden, deneyimli personellerimiz var.

Bizi Arayın